BFC237892393
MFR.Part #
BFC237892393
JLCPCB Part #
C3786454
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 39nF 600V、2kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS