BFC237894393
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237894393
JLCPCB Part #
C3796536
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 39nF 600V、2kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS