BFC237884682
MFR.Part #
BFC237884682
JLCPCB Part #
C3788948
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 500V、1.6kV 6.8nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS