BFC237884563
MFR.Part #
BFC237884563
JLCPCB Part #
C6132307
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 500V、1.6kV 56nF ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS