BFC237884104
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237884104
JLCPCB Part #
C3807399
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 100nF 500V、1.6kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS