MCA12060D2320BP500
MFR.Part #
MCA12060D2320BP500
JLCPCB Part #
C4357409
Description
-55℃~+125℃ 232Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS