BFC237874823
MFR.Part #
BFC237874823
JLCPCB Part #
C6471151
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、1kV 82nF ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS