ALH105K271A022
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
ALH105K271A022
JLCPCB Part #
C3795003
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 275V ±10% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS