BFC237874513
MFR.Part #
BFC237874513
JLCPCB Part #
C3792253
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、1kV 51nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS