RN55C5363FB14
MFR.Part #
RN55C5363FB14
JLCPCB Part #
C1414533
Description
-65℃~+175℃ 125mW 536kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors