BFC237872823
MFR.Part #
BFC237872823
JLCPCB Part #
C3784398
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、1kV 82nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS