BFC237872623
MFR.Part #
BFC237872623
JLCPCB Part #
C3798120
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、1kV 62nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS