BFC237864564
MFR.Part #
BFC237864564
JLCPCB Part #
C3792614
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、630V 560nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS