BFC237864514
MFR.Part #
BFC237864514
JLCPCB Part #
C3793933
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、630V 510nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS