BFC237864563
MFR.Part #
BFC237864563
JLCPCB Part #
C3790980
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、630V 56nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS