BFC237862364
MFR.Part #
BFC237862364
JLCPCB Part #
C3800021
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、630V 360nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS