BFC237679203
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237679203
JLCPCB Part #
C3804169
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 20nF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS