BFC237679124
MFR.Part #
BFC237679124
JLCPCB Part #
C7220487
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 120nF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS