BFC237679104
MFR.Part #
BFC237679104
JLCPCB Part #
C3781266
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 100nF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS