BFC237676752
MFR.Part #
BFC237676752
JLCPCB Part #
C3791115
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+100℃ 400V、1kV 7.5nF ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS