RNC60H6340FSRE8
MFR.Part #
RNC60H6340FSRE8
JLCPCB Part #
C3579300
Description
-65℃~+175℃ 250mW 634Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors