BFC237676333
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237676333
JLCPCB Part #
C3807776
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+100℃ 33nF 400V、1kV ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS