BFC237676303
MFR.Part #
BFC237676303
JLCPCB Part #
C3790627
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+100℃ 30nF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS