BFC237675622
MFR.Part #
BFC237675622
JLCPCB Part #
C3801814
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+100℃ 400V、1kV 6.2nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS