BFC237675163
MFR.Part #
BFC237675163
JLCPCB Part #
C3788065
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+100℃ 16nF 400V、1kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS