BFC237673512
MFR.Part #
BFC237673512
JLCPCB Part #
C3800780
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 400V、1kV 5.1nF ±3.5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS