BFC237673303
MFR.Part #
BFC237673303
JLCPCB Part #
C3805258
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 30nF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS