BFC237672752
MFR.Part #
BFC237672752
JLCPCB Part #
C3787135
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 400V、1kV 7.5nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS