BFC237672273
MFR.Part #
BFC237672273
JLCPCB Part #
C6131280
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 27nF 400V、1kV ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS