BFC237672184
MFR.Part #
BFC237672184
JLCPCB Part #
C3804930
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 180nF 400V、1kV ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS