B32654A6155K000
MFR.Part #
B32654A6155K000
JLCPCB Part #
C3783107
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 1.5uF 250V、630V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS