BFC237669682
MFR.Part #
BFC237669682
JLCPCB Part #
C3810925
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 300V、630V 6.8nF ±3.5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS