BFC237679682
MFR.Part #
BFC237679682
JLCPCB Part #
C3807960
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 400V、1kV 6.8nF ±3.5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS