BFC237663623
MFR.Part #
BFC237663623
JLCPCB Part #
C3807607
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 300V、630V 62nF ±3.5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS