BFC237668163
MFR.Part #
BFC237668163
JLCPCB Part #
C3789985
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 16nF 300V、630V ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS