BFC237663163
MFR.Part #
BFC237663163
JLCPCB Part #
C3802184
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 16nF 300V、630V ±3.5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS