103PPB102K
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
103PPB102K
JLCPCB Part #
C5472083
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10nF 600V、1kV ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS