BFC237666153
MFR.Part #
BFC237666153
JLCPCB Part #
C7086340
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 15nF 300V、630V ±3.5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS