BFC237665133
MFR.Part #
BFC237665133
JLCPCB Part #
C3794804
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 13nF 300V、630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS