BFC237663683
MFR.Part #
BFC237663683
JLCPCB Part #
C3790915
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 300V、630V 68nF ±3.5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS