BFC237662683
MFR.Part #
BFC237662683
JLCPCB Part #
C3804617
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 300V、630V 68nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS