BFC237663184
MFR.Part #
BFC237663184
JLCPCB Part #
C6132295
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 180nF 300V、630V ±3.5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS