BFC237663183
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237663183
JLCPCB Part #
C3792317
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 18nF 300V、630V ±3.5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS