BFC237669134
MFR.Part #
BFC237669134
JLCPCB Part #
C3785426
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 130nF 300V、630V ±3.5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS