BFC237663103
MFR.Part #
BFC237663103
JLCPCB Part #
C3781632
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 1nF 300V、630V ±3.5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS