BFC237662913
MFR.Part #
BFC237662913
JLCPCB Part #
C3784201
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 300V、630V 91nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS