BFC237548242
MFR.Part #
BFC237548242
JLCPCB Part #
C3784563
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 2.4nF 600V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS