BFC247944683
MFR.Part #
BFC247944683
JLCPCB Part #
C3811611
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 160V、250V 68nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS