BFC237547101
MFR.Part #
BFC237547101
JLCPCB Part #
C7086330
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 100pF 600V、2kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS