BFC237547111
MFR.Part #
BFC237547111
JLCPCB Part #
C5953315
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 110pF 600V、2kV ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS